Wykaz głosowań z X Sesji Rady Gminy Przemęt

Obrady rozpoczęto 2019-05-27 o godz. 14:06:58, a zakończono o godz. 15:54:51 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 15 członków:

  1. Elżbieta Wita
  2. Hanna Dobijata
  3. Jerzy Dominiak
  4. Bernadeta Golińska
  5. Gracjan Kiciński
  6. Justyna Klecha
  7. Piotr Kokornaczyk
  8. Joanna Koziołek
  9. Tomasz Maciejewski
  10. Monika Maćkowiak
  11. Stefan Napierała
  12. Jan Rademacher
  13. Łukasz Wojciechowski
  14. Szymon Wojciechowski
  15. Ireneusz Wolniczak

Głosowanie (14:09:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Joanna Koziołek, Bernadeta Golińska, Szymon Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Hanna Dobijata, Gracjan Kiciński, Monika Maćkowiak, Łukasz Wojciechowski, Elżbieta Wita, Jerzy Dominiak, Ireneusz Wolniczak, Justyna Klecha, Jan Rademacher

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Przemęt na 2019 rok. (14:54:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Elżbieta Wita, Joanna Koziołek, Hanna Dobijata, Jan Rademacher, Stefan Napierała, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Jerzy Dominiak, Monika Maćkowiak, Gracjan Kiciński, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Przemęt na lata 2019 – 2023. (14:56:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Piotr Kokornaczyk, Szymon Wojciechowski, Tomasz Maciejewski, Monika Maćkowiak, Hanna Dobijata, Joanna Koziołek, Bernadeta Golińska, Jerzy Dominiak, Elżbieta Wita, Justyna Klecha, Jan Rademacher, Stefan Napierała, Gracjan Kiciński, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wolsztyńskiemu. (14:58:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Piotr Kokornaczyk, Joanna Koziołek, Łukasz Wojciechowski, Monika Maćkowiak, Elżbieta Wita, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Hanna Dobijata, Jan Rademacher, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Justyna Klecha

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Przemęt dla Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem św. Barbary w Buczu. (15:00:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Hanna Dobijata, Monika Maćkowiak, Jerzy Dominiak, Joanna Koziołek, Ireneusz Wolniczak, Bernadeta Golińska, Piotr Kokornaczyk, Łukasz Wojciechowski, Stefan Napierała, Gracjan Kiciński, Jan Rademacher, Justyna Klecha, Elżbieta Wita

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Przemęt dla Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Przemęcie. (15:04:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Tomasz Maciejewski, Hanna Dobijata, Ireneusz Wolniczak, Jerzy Dominiak, Łukasz Wojciechowski, Szymon Wojciechowski, Stefan Napierała, Bernadeta Golińska, Jan Rademacher, Elżbieta Wita, Gracjan Kiciński, Justyna Klecha, Joanna Koziołek, Piotr Kokornaczyk

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Przemęt dla Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Przemęcie. (15:04:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Tomasz Maciejewski, Hanna Dobijata, Ireneusz Wolniczak, Jerzy Dominiak, Łukasz Wojciechowski, Szymon Wojciechowski, Stefan Napierała, Bernadeta Golińska, Jan Rademacher, Elżbieta Wita, Gracjan Kiciński, Justyna Klecha, Joanna Koziołek, Piotr Kokornaczyk

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat. (15:05:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jerzy Dominiak, Szymon Wojciechowski, Joanna Koziołek, Hanna Dobijata, Stefan Napierała, Tomasz Maciejewski, Bernadeta Golińska, Łukasz Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Gracjan Kiciński, Elżbieta Wita, Monika Maćkowiak, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Jan Rademacher

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XV/120/07 Rady Gminy Przemęt z dnia 28 grudnia 2007 r. w sprawie przystąpienia Gminy Przemęt do Wielkopolskiej Lokalnej Grupy Działania Kraina Lasów i Jezior. (15:07:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Tomasz Maciejewski, Hanna Dobijata, Jerzy Dominiak, Szymon Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Joanna Koziołek, Jan Rademacher, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Elżbieta Wita, Piotr Kokornaczyk, Justyna Klecha

Zakończono sesję (15:54:51)

Metryczka

wytworzono: 06.06.2019 przez: Sylwia Kaczmarek
opublikowano: 06.06.2019, 12:53 przez: Sylwia Kaczmarek
podmiot udostępniający: Urząd Gminy Przemęt odwiedzin: 30

Rejestr zmian

utworzono: 06.06.2019, 12:53 przez: Sylwia Kaczmarek Wykaz głosowań z X Sesji Rady Gminy Przemęt