Wykaz głosowań z XII Sesji Rady Gminy Przemęt

Obrady rozpoczęto 2019-06-25 o godz. 10:08:17, a zakończono o godz. 13:04:40 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 14 członków:

  1. Elżbieta Wita
  2. Jerzy Dominiak
  3. Bernadeta Golińska
  4. Gracjan Kiciński
  5. Justyna Klecha
  6. Piotr Kokornaczyk
  7. Joanna Koziołek
  8. Tomasz Maciejewski
  9. Monika Maćkowiak
  10. Stefan Napierała
  11. Jan Rademacher
  12. Łukasz Wojciechowski
  13. Szymon Wojciechowski
  14. Ireneusz Wolniczak

Głosowanie (10:12:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Piotr Kokornaczyk, Joanna Koziołek, Jan Rademacher, Tomasz Maciejewski, Bernadeta Golińska, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski, Monika Maćkowiak, Szymon Wojciechowski, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Jerzy Dominiak, Justyna Klecha, Gracjan Kiciński
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Przemęt na 2019 rok. (10:54:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Szymon Wojciechowski, Monika Maćkowiak, Joanna Koziołek, Tomasz Maciejewski, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski, Gracjan Kiciński, Jan Rademacher, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Jerzy Dominiak, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Bernadeta Golińska
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Przemęt na lata 2019 – 2023. (10:56:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Piotr Kokornaczyk, Szymon Wojciechowski, Joanna Koziołek, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Stefan Napierała, Jan Rademacher, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Ireneusz Wolniczak, Elżbieta Wita, Tomasz Maciejewski, Łukasz Wojciechowski
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad uchwałą w sprawie ogłoszenia konkursu “Aktywna Wieś Gminy Przemęt 2019”. (10:58:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Joanna Koziołek, Monika Maćkowiak, Piotr Kokornaczyk, Justyna Klecha, Jan Rademacher, Gracjan Kiciński, Ireneusz Wolniczak, Stefan Napierała, Bernadeta Golińska, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad uchwałą w sprawie określenia wzoru wniosku o dodatek energetyczny. (11:00:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Tomasz Maciejewski, Monika Maćkowiak, Piotr Kokornaczyk, Szymon Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Jerzy Dominiak, Justyna Klecha, Stefan Napierała, Gracjan Kiciński, Joanna Koziołek, Łukasz Wojciechowski, Jan Rademacher, Ireneusz Wolniczak, Elżbieta Wita
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad uchwałą w sprawie powołania zespołu do zaopiniowania kandydatów na ławników. (11:04:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Szymon Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski, Monika Maćkowiak, Jerzy Dominiak, Justyna Klecha, Joanna Koziołek, Jan Rademacher, Gracjan Kiciński, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Elżbieta Wita
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad uchwałą w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Przemęt wotum zaufania. (11:39:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Joanna Koziołek, Jerzy Dominiak, Monika Maćkowiak, Stefan Napierała, Jan Rademacher, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Tomasz Maciejewski, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Szymon Wojciechowski, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad uchwałą w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Przemęt za rok 2018, (12:41:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Tomasz Maciejewski, Piotr Kokornaczyk, Joanna Koziołek, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Stefan Napierała, Łukasz Wojciechowski, Elżbieta Wita, Jan Rademacher, Ireneusz Wolniczak
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Głosowanie nad uchwałą w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy absolutorium. (12:42:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Tomasz Maciejewski, Monika Maćkowiak, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Piotr Kokornaczyk, Joanna Koziołek, Stefan Napierała, Justyna Klecha, Gracjan Kiciński, Bernadeta Golińska, Łukasz Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Jan Rademacher, Elżbieta Wita
  • BRAK GŁOSU(1):
    Hanna Dobijata

Zakończono sesję (13:04:40)

Metryczka

wytworzono: 27.06.2019 przez: Sylwia Kaczmarek
opublikowano: 27.06.2019, 14:45 przez: Sylwia Kaczmarek
podmiot udostępniający: Urząd Gminy Przemęt odwiedzin: 13

Rejestr zmian

utworzono: 27.06.2019, 14:45 przez: Sylwia Kaczmarek Wykaz głosowań z XII Sesji Rady Gminy Przemęt