Wykaz głosowań z XXVI Sesji Rady Gminy Przemęt

Obrady rozpoczęto 2020-06-30 o godz. 10:02:56, a zakończono o godz. 12:08:33 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 15 członków:

  1. Elżbieta Wita
  2. Hanna Dobijata
  3. Jerzy Dominiak
  4. Bernadeta Golińska
  5. Gracjan Kiciński
  6. Justyna Klecha
  7. Piotr Kokornaczyk
  8. Joanna Koziołek
  9. Tomasz Maciejewski
  10. Monika Maćkowiak
  11. Stefan Napierała
  12. Jan Rademacher
  13. Łukasz Wojciechowski
  14. Szymon Wojciechowski
  15. Ireneusz Wolniczak

Głosowanie nad przyjęciem protokołu z XXV sesji. (10:08:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Piotr Kokornaczyk, Joanna Koziołek, Bernadeta Golińska, Monika Maćkowiak, Hanna Dobijata, Szymon Wojciechowski, Jan Rademacher, Stefan Napierała, Justyna Klecha, Ireneusz Wolniczak, Gracjan Kiciński, Jerzy Dominiak, Łukasz Wojciechowski, Elżbieta Wita

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Przemęt na 2020 rok. (10:31:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Jan Rademacher, Jerzy Dominiak, Monika Maćkowiak, Bernadeta Golińska, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Justyna Klecha, Gracjan Kiciński, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata, Joanna Koziołek

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Przemęt na lata 2020 – 2024. (10:32:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Monika Maćkowiak, Jerzy Dominiak, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Gracjan Kiciński, Jan Rademacher, Elżbieta Wita, Justyna Klecha, Łukasz Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Hanna Dobijata

Głosowanie podjęciem uchwały w sprawie zaciągnięcia przez Gminę Przemęt kredytu długoterminowego. (10:32:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Ireneusz Wolniczak, Szymon Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Jerzy Dominiak, Jan Rademacher, Gracjan Kiciński, Bernadeta Golińska, Stefan Napierała, Joanna Koziołek, Monika Maćkowiak, Justyna Klecha, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata, Elżbieta Wita

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie ogłoszenia konkursu “Aktywna Wieś Gminy Przemęt 2020”. (10:33:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Hanna Dobijata, Jerzy Dominiak, Monika Maćkowiak, Ireneusz Wolniczak, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Stefan Napierała, Jan Rademacher, Joanna Koziołek, Elżbieta Wita, Szymon Wojciechowski, Justyna Klecha, Tomasz Maciejewski, Piotr Kokornaczyk, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie uchwalenia średniej ceny jednostki paliwa w gminie Przemęt w roku szkolnym 2020/2021. (10:33:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Ireneusz Wolniczak, Joanna Koziołek, Elżbieta Wita, Piotr Kokornaczyk, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Stefan Napierała, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Jan Rademacher, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zrzeczenie się odszkodowania za nieruchomości stanowiące własność Gminy Przemęt przejęte pod rozbudowę drogi wojewódzkiej. (10:34:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Joanna Koziołek, Hanna Dobijata, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Szymon Wojciechowski, Gracjan Kiciński, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Jan Rademacher, Ireneusz Wolniczak, Monika Maćkowiak, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 91/2019 Rady Gminy Przemęt z dnia 3 września 2019 r. w sprawie nadania statutu Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Przemęcie. (10:34:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Joanna Koziołek, Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Hanna Dobijata, Stefan Napierała, Jan Rademacher, Elżbieta Wita, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Przemęt wotum zaufania. (10:49:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Joanna Koziołek, Jerzy Dominiak, Monika Maćkowiak, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Stefan Napierała, Jan Rademacher, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Łukasz Wojciechowski, Elżbieta Wita, Hanna Dobijata

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Przemęt za rok 2019 (11:56:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Monika Maćkowiak, Elżbieta Wita, Jan Rademacher, Joanna Koziołek, Jerzy Dominiak, Hanna Dobijata, Bernadeta Golińska, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Gracjan Kiciński, Szymon Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski, Stefan Napierała

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy absolutorium (11:57:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Hanna Dobijata, Monika Maćkowiak, Stefan Napierała, Joanna Koziołek, Jan Rademacher, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Gracjan Kiciński, Piotr Kokornaczyk, Ireneusz Wolniczak, Justyna Klecha, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski

Zakończono sesję (12:08:33)

Metryczka

wytworzono: 01.07.2020 przez: Sylwia Kaczmarek
opublikowano: 01.07.2020, 10:56 przez: Sylwia Kaczmarek
podmiot udostępniający: Urząd Gminy Przemęt odwiedzin: 32

Rejestr zmian

utworzono: 01.07.2020, 10:56 przez: Sylwia Kaczmarek Wykaz głosowań z XXVI Sesji Rady Gminy Przemęt