Wykaz głosowań z XLV Sesji Rady Gminy Przemęt

Obrady rozpoczęto 2021-12-28 o godz. 09:01:28, a zakończono o godz. 10:16:16 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 15 członków:

  1. Elżbieta Wita
  2. Hanna Dobijata
  3. Jerzy Dominiak
  4. Bernadeta Golińska
  5. Gracjan Kicinski
  6. Justyna Klecha
  7. Piotr Kokornaczyk
  8. Joanna Koziołek
  9. Tomasz Maciejewski
  10. Monika Maćkowiak
  11. Stefan Napierała
  12. Jan Rademacher
  13. Łukasz Wojciechowski
  14. Szymon Wojciechowski
  15. Ireneusz Wolniczak

Głosowanie nad przyjęciem protokołu z XLIV sesji (09:03:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Ireneusz Wolniczak, Joanna Koziołek, Stefan Napierała, Szymon Wojciechowski, Tomasz Maciejewski, Jan Rademacher, Piotr Kokornaczyk, Elżbieta Wita, Jerzy Dominiak, Gracjan Kicinski, Hanna Dobijata, Łukasz Wojciechowski, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Bernadeta Golińska

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Przemęt na 2021 rok (09:18:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Ireneusz Wolniczak, Szymon Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Monika Maćkowiak, Elżbieta Wita, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski, Justyna Klecha, Hanna Dobijata, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Jan Rademacher, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Przemęt na lata 2021 -2025. (09:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Tomasz Maciejewski, Joanna Koziołek, Jerzy Dominiak, Gracjan Kicinski, Hanna Dobijata, Justyna Klecha, Jan Rademacher, Monika Maćkowiak, Piotr Kokornaczyk, Ireneusz Wolniczak, Szymon Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków w budżecie Gminy Przemęt, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2021. (09:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Jerzy Dominiak, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Szymon Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Hanna Dobijata, Jan Rademacher, Bernadeta Golińska, Łukasz Wojciechowski, Monika Maćkowiak, Gracjan Kicinski, Joanna Koziołek

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie przeznaczenia umorzonej części pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. (09:20:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Joanna Koziołek, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Jan Rademacher, Hanna Dobijata, Justyna Klecha, Bernadeta Golińska, Ireneusz Wolniczak, Gracjan Kicinski, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Kościańskiemu. (09:20:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Jerzy Dominiak, Justyna Klecha, Hanna Dobijata, Ireneusz Wolniczak, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Jan Rademacher, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski, Gracjan Kicinski, Szymon Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Uchwały nr 216/2020 Rady Gminy Przemęt z dnia 26 listopada 2020 roku w sprawie określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu Strategii Rozwoju Gminy Przemęt na lata 2021 – 2027. (09:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski, Jerzy Dominiak, Ireneusz Wolniczak, Justyna Klecha, Tomasz Maciejewski, Bernadeta Golińska, Piotr Kokornaczyk, Łukasz Wojciechowski, Szymon Wojciechowski, Hanna Dobijata, Jan Rademacher, Monika Maćkowiak, Stefan Napierała, Elżbieta Wita

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Przemęt na lata 2022 – 2027 wraz z autopoprawkami. (09:26:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Bernadeta Golińska, Elżbieta Wita, Jerzy Dominiak, Gracjan Kicinski, Stefan Napierała, Jan Rademacher, Joanna Koziołek, Hanna Dobijata, Tomasz Maciejewski, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Szymon Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Piotr Kokornaczyk, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad pierwszą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (10:01:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Szymon Wojciechowski, Stefan Napierała, Gracjan Kicinski, Piotr Kokornaczyk, Jan Rademacher, Jerzy Dominiak, Justyna Klecha, Ireneusz Wolniczak, Monika Maćkowiak, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata, Elżbieta Wita

Głosowanie nad drugą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (10:02:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Elżbieta Wita, Jerzy Dominiak, Gracjan Kicinski, Jan Rademacher, Joanna Koziołek, Szymon Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski, Justyna Klecha, Tomasz Maciejewski, Monika Maćkowiak, Hanna Dobijata, Piotr Kokornaczyk

Głosowanie nad trzecią autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (10:02:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jerzy Dominiak, Stefan Napierała, Hanna Dobijata, Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski, Jan Rademacher, Elżbieta Wita, Szymon Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski, Justyna Klecha, Ireneusz Wolniczak, Monika Maćkowiak, Bernadeta Golińska, Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski

Głosowanie nad czwartą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (10:03:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Bernadeta Golińska, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Tomasz Maciejewski, Jerzy Dominiak, Monika Maćkowiak, Jan Rademacher, Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski, Szymon Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski, Justyna Klecha, Hanna Dobijata, Ireneusz Wolniczak, Piotr Kokornaczyk

Głosowanie nad piątą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (10:03:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Bernadeta Golińska, Stefan Napierała, Gracjan Kicinski, Elżbieta Wita, Joanna Koziołek, Jerzy Dominiak, Tomasz Maciejewski, Monika Maćkowiak, Szymon Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata, Justyna Klecha, Ireneusz Wolniczak, Jan Rademacher, Piotr Kokornaczyk

Głosowanie nad szóstą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (10:04:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jerzy Dominiak, Elżbieta Wita, Ireneusz Wolniczak, Joanna Koziołek, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Hanna Dobijata, Gracjan Kicinski, Bernadeta Golińska, Łukasz Wojciechowski, Szymon Wojciechowski, Jan Rademacher, Monika Maćkowiak, Piotr Kokornaczyk, Justyna Klecha

Głosowanie nad siódmą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (10:04:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jerzy Dominiak, Monika Maćkowiak, Elżbieta Wita, Hanna Dobijata, Tomasz Maciejewski, Piotr Kokornaczyk, Joanna Koziołek, Szymon Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Jan Rademacher, Łukasz Wojciechowski, Stefan Napierała, Gracjan Kicinski, Ireneusz Wolniczak, Justyna Klecha

Głosowanie nad podjęciem uchwały budżetowej Gminy Przemęt na 2022 rok z wcześniej przegłosowanymi autopoprawkami. (10:05:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski, Bernadeta Golińska, Łukasz Wojciechowski, Tomasz Maciejewski, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Hanna Dobijata, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Jan Rademacher, Elżbieta Wita

Zakończono sesję (10:16:16)

Metryczka

wytworzono: 21.01.2022 przez: Danuta Słodnik
opublikowano: 21.01.2022, 09:38 przez: Daniel Kruk
podmiot udostępniający: Urząd Gminy Przemęt odwiedzin: 8

Rejestr zmian

utworzono: 21.01.2022, 09:38 przez: Daniel Kruk Wykaz głosowań z XLV Sesji Rady Gminy Przemęt