Wykaz głosowań z LX Sesji Rady Gminy Przemęt

Obrady rozpoczęto 2022-12-29 o godz. 08:05:48, a zakończono o godz. 10:13:27 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 15 członków:

  1. Elżbieta Wita
  2. Hanna Dobijata
  3. Jerzy Dominiak
  4. Bernadeta Golińska
  5. Gracjan Kicinski
  6. Justyna Klecha
  7. Piotr Kokornaczyk
  8. Joanna Koziołek
  9. Tomasz Maciejewski
  10. Monika Maćkowiak
  11. Stefan Napierała
  12. Jan Rademacher
  13. Łukasz Wojciechowski
  14. Szymon Wojciechowski
  15. Ireneusz Wolniczak

Głosowanie w sprawie przyjęcia protokołu z LVIII sesji. (08:08:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Stefan Napierała, Gracjan Kicinski, Szymon Wojciechowski, Joanna Koziołek, Bernadeta Golińska, Jerzy Dominiak, Elżbieta Wita, Monika Maćkowiak, Tomasz Maciejewski, Ireneusz Wolniczak, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Hanna Dobijata, Jan Rademacher, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie w sprawie przyjęcia protokołu z LIX sesji. (08:08:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Stefan Napierała, Hanna Dobijata, Ireneusz Wolniczak, Jerzy Dominiak, Piotr Kokornaczyk, Monika Maćkowiak, Jan Rademacher, Szymon Wojciechowski, Tomasz Maciejewski, Joanna Koziołek, Elżbieta Wita, Justyna Klecha, Bernadeta Golińska, Gracjan Kicinski, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Przemęt na 2022 rok. (08:45:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Szymon Wojciechowski, Elżbieta Wita, Joanna Koziołek, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Hanna Dobijata, Bernadeta Golińska, Jerzy Dominiak, Jan Rademacher, Gracjan Kicinski, Stefan Napierała, Monika Maćkowiak, Tomasz Maciejewski, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Przemęt na lata 2022 – 2027 (08:49:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Piotr Kokornaczyk, Monika Maćkowiak, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Ireneusz Wolniczak, Gracjan Kicinski, Jerzy Dominiak, Jan Rademacher, Justyna Klecha, Joanna Koziołek, Bernadeta Golińska, Hanna Dobijata, Szymon Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski, Elżbieta Wita

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków w budżecie Gminy Przemęt, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2022. (08:53:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Szymon Wojciechowski, Piotr Kokornaczyk, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Bernadeta Golińska, Jerzy Dominiak, Gracjan Kicinski, Ireneusz Wolniczak, Hanna Dobijata, Łukasz Wojciechowski, Tomasz Maciejewski, Jan Rademacher, Monika Maćkowiak, Justyna Klecha, Joanna Koziołek

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zorganizowania wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej prowadzonych szkół i przedszkoli. (08:55:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Elżbieta Wita, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Piotr Kokornaczyk, Gracjan Kicinski, Ireneusz Wolniczak, Joanna Koziołek, Jan Rademacher, Tomasz Maciejewski, Bernadeta Golińska, Justyna Klecha, Stefan Napierała, Monika Maćkowiak, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów inwestycji w zakresie ochrony środowiska i gospodarki wodnej na terenie Gminy Przemęt. (08:58:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Stefan Napierała, Piotr Kokornaczyk, Monika Maćkowiak, Tomasz Maciejewski, Gracjan Kicinski, Jerzy Dominiak, Ireneusz Wolniczak, Joanna Koziołek, Bernadeta Golińska, Justyna Klecha, Szymon Wojciechowski, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata, Jan Rademacher

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębu ewidencyjnego Perkowo. (09:02:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Monika Maćkowiak, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski, Jan Rademacher, Elżbieta Wita, Szymon Wojciechowski, Ireneusz Wolniczak, Hanna Dobijata, Łukasz Wojciechowski, Justyna Klecha, Piotr Kokornaczyk, Jerzy Dominiak

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji. (09:05:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Jan Rademacher, Jerzy Dominiak, Elżbieta Wita, Stefan Napierała, Piotr Kokornaczyk, Bernadeta Golińska, Hanna Dobijata, Gracjan Kicinski, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Szymon Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski, Joanna Koziołek, Ireneusz Wolniczak

Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Przemęt na lata 2023 – 2028 wraz z autopoprawkami. (09:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Piotr Kokornaczyk, Ireneusz Wolniczak, Hanna Dobijata, Joanna Koziołek, Justyna Klecha, Monika Maćkowiak, Elżbieta Wita, Szymon Wojciechowski, Gracjan Kicinski, Jan Rademacher, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad pierwszą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:51:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Gracjan Kicinski, Jan Rademacher, Bernadeta Golińska, Ireneusz Wolniczak, Stefan Napierała, Monika Maćkowiak, Joanna Koziołek, Justyna Klecha, Jerzy Dominiak, Hanna Dobijata, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad drugą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:51:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Szymon Wojciechowski, Jan Rademacher, Tomasz Maciejewski, Ireneusz Wolniczak, Jerzy Dominiak, Elżbieta Wita, Gracjan Kicinski, Stefan Napierała, Hanna Dobijata, Piotr Kokornaczyk, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Justyna Klecha, Łukasz Wojciechowski, Monika Maćkowiak

Głosowanie nad trzecią autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:51:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tomasz Maciejewski, Szymon Wojciechowski, Jan Rademacher, Piotr Kokornaczyk, Jerzy Dominiak, Ireneusz Wolniczak, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Gracjan Kicinski, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Monika Maćkowiak, Justyna Klecha, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata

Głosowanie nad czwartą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:52:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Hanna Dobijata, Piotr Kokornaczyk, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Elżbieta Wita, Jan Rademacher, Monika Maćkowiak, Stefan Napierała, Justyna Klecha, Ireneusz Wolniczak, Gracjan Kicinski, Joanna Koziołek, Łukasz Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Tomasz Maciejewski

Głosowanie nad piątą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:52:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski, Hanna Dobijata, Szymon Wojciechowski, Gracjan Kicinski, Stefan Napierała, Bernadeta Golińska, Jan Rademacher, Jerzy Dominiak, Joanna Koziołek, Ireneusz Wolniczak, Monika Maćkowiak, Justyna Klecha, Elżbieta Wita, Łukasz Wojciechowski

Głosowanie nad szóstą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:52:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Hanna Dobijata, Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Ireneusz Wolniczak, Gracjan Kicinski, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Justyna Klecha, Stefan Napierała, Elżbieta Wita, Piotr Kokornaczyk, Tomasz Maciejewski, Jan Rademacher, Łukasz Wojciechowski, Monika Maćkowiak

Głosowanie nad siódmą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:53:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Ireneusz Wolniczak, Monika Maćkowiak, Jerzy Dominiak, Bernadeta Golińska, Szymon Wojciechowski, Stefan Napierała, Piotr Kokornaczyk, Gracjan Kicinski, Joanna Koziołek, Justyna Klecha, Jan Rademacher, Tomasz Maciejewski, Łukasz Wojciechowski, Hanna Dobijata, Elżbieta Wita

Głosowanie nad ósmą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:53:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Jan Rademacher, Jerzy Dominiak, Hanna Dobijata, Stefan Napierała, Piotr Kokornaczyk, Bernadeta Golińska, Ireneusz Wolniczak, Elżbieta Wita, Szymon Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski, Justyna Klecha, Tomasz Maciejewski, Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski

Głosowanie nad dziewiątą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:54:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Hanna Dobijata, Jerzy Dominiak, Szymon Wojciechowski, Elżbieta Wita, Gracjan Kicinski, Jan Rademacher, Bernadeta Golińska, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Justyna Klecha, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski, Joanna Koziołek, Piotr Kokornaczyk

Głosowanie nad dziesiątą autopoprawką wniesioną przez Wójta do projektu uchwały budżetowej. (09:54:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Szymon Wojciechowski, Jerzy Dominiak, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Gracjan Kicinski, Piotr Kokornaczyk, Bernadeta Golińska, Joanna Koziołek, Elżbieta Wita, Monika Maćkowiak, Ireneusz Wolniczak, Łukasz Wojciechowski, Justyna Klecha, Jan Rademacher, Hanna Dobijata

Głosowanie nad podjęciem uchwały budżetowej Gminy Przemęt na 2023 rok z wcześniej przegłosowanymi autopoprawkami. (09:55:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Monika Maćkowiak, Hanna Dobijata, Tomasz Maciejewski, Stefan Napierała, Jerzy Dominiak, Jan Rademacher, Joanna Koziołek, Gracjan Kicinski, Szymon Wojciechowski, Bernadeta Golińska, Elżbieta Wita, Ireneusz Wolniczak, Piotr Kokornaczyk, Justyna Klecha, Łukasz Wojciechowski

Zakończono sesję (10:13:27)

Metryczka

wytworzono: 29.12.2022 przez: Sylwia Kaczmarek
opublikowano: 29.12.2022, 13:05 przez: Sylwia Kaczmarek
podmiot udostępniający: Urząd Gminy Przemęt odwiedzin: 10

Rejestr zmian

utworzono: 29.12.2022, 13:05 przez: Sylwia Kaczmarek Wykaz głosowań z LX Sesji Rady Gminy Przemęt